| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 284deg |
| Duur Opname | 284deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 3600-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.79mm |
| TDC inlaathoogte | 2.84mm |
| Timing Uitlaat | 68 – 36deg |
| Timing Inlaat | 36 – 68deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.39mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.44mm |
| Merk | Piper Cams |