| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 304deg |
| Duur Opname | 304deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2800-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.39mm |
| TDC inlaathoogte | 4.45mm |
| Timing Uitlaat | 78 – 46deg |
| Timing Inlaat | 46 – 78deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.19mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 12.19mm |
| Merk | Piper Cams |