| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 308deg |
| Duur Opname | 308deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3000-7600rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.67mm |
| TDC inlaathoogte | 4.72mm |
| Timing Uitlaat | 78 – 50deg |
| Timing Inlaat | 50 – 78deg |
| pa_type | Group A |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.45mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 12.45mm |
| Merk | Piper Cams |