| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2000-6800rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 68 – 32deg |
| Timing Inlaat | 32 – 68deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.16mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 10.16mm |
| Merk | Piper Cams |