| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 230deg |
| Duur Opname | 230deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1800-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.30mm |
| TDC inlaathoogte | 0.25mm |
| Timing Uitlaat | 45 – 5deg |
| Timing Inlaat | 5 – 45deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.10mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 8.15mm |
| Merk | Piper Cams |