| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2800-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 76 – 77deg |
| Timing Inlaat | 44 – 76deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 12.06mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 12.06mm |
| Merk | Piper Cams |