| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 262deg |
| Duur Opname | 262deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2000-7200rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.63mm |
| TDC inlaathoogte | 1.63mm |
| Timing Uitlaat | 61 – 21deg |
| Timing Inlaat | 21 – 61deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.80mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.80mm |
| Merk | Piper Cams |