| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 256deg |
| Duur Opname | 256deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.09mm |
| TDC inlaathoogte | 1.09mm |
| Timing Uitlaat | 58 – 18deg |
| Timing Inlaat | 18 – 58deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.54mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.54mm |
| Merk | Piper Cams |