| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige inlaatlift | 107deg |
| Power Band | 2200-6800rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 67 – 33deg |
| Timing Inlaat | 33 – 67deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 12.45mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 12.45mm |
| Merk | Piper Cams |