| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 266deg |
| Duur Opname | 266deg |
| Volledige uitlaatlift | 107deg |
| Volledige inlaatlift | 107deg |
| Timing Uitlaat | 60 – 26deg |
| Timing Inlaat | 26 – 60deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.254mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.43mm |
| Klepinlaatspeling | 0.203mm |
| Klep inlaathoogte | 11.48mm |
| Merk | Piper Cams |