| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 107deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| TDC Uitlaatlift | 1.35mm |
| TDC inlaathoogte | 1.27mm |
| Timing Uitlaat | 63 – 29deg |
| Timing Inlaat | 28 – 64deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 12.00mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 12.00mm |
| Merk | Piper Cams |