| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 260deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 107deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| TDC Uitlaatlift | 0.66mm |
| TDC inlaathoogte | 0.71mm |
| Timing Uitlaat | 57 – 23deg |
| Timing Inlaat | 24 – 60deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.00mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.00mm |
| Merk | Piper Cams |