| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 265deg |
| Duur Opname | 265deg |
| Volledige uitlaatlift | 107deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| TDC Uitlaatlift | 1.04mm |
| TDC inlaathoogte | 0.97mm |
| Timing Uitlaat | 60.5 – 24.5deg |
| Timing Inlaat | 24.5 – 60.5deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.80mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.50mm |
| Merk | Piper Cams |