| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 256deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 107deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| TDC Uitlaatlift | 0.74mm |
| TDC inlaathoogte | 0.94mm |
| Timing Uitlaat | 55 – 21deg |
| Timing Inlaat | 28 – 64deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.16mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.80mm |
| Merk | Piper Cams |