| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.04mm |
| TDC inlaathoogte | 2.80mm |
| Timing Uitlaat | 62 – 30deg |
| Timing Inlaat | 36 – 64deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.87mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.28mm |
| Merk | Piper Cams |