| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 304deg |
| Duur Opname | 304deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| TDC Uitlaatlift | 3.83mm |
| TDC inlaathoogte | 3.83mm |
| Timing Uitlaat | 78 – 46deg |
| Timing Inlaat | 46 – 78deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.24mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.24mm |
| Merk | Piper Cams |