| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 256deg |
| Duur Opname | 252deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.97mm |
| TDC inlaathoogte | 0.50mm |
| Timing Uitlaat | 58 – 18deg |
| Timing Inlaat | 16 – 56deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.83mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 8.48mm |
| Merk | Piper Cams |