| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 256deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 129deg |
| Power Band | 2000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.33mm |
| TDC inlaathoogte | 0.14mm |
| Timing Uitlaat | 52 – 24deg |
| Timing Inlaat | 3 – 81deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.70mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 10.85mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 85,00mm |
| Lengte verpakking | 568,00mm |
| Gewicht verpakking | 4644.00g |
| Verpakking Breedte | 124,00mm |