| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 276deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.27mm |
| TDC inlaathoogte | 1.32mm |
| Timing Uitlaat | 70 – 26deg |
| Timing Inlaat | 26 – 70deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.72mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 10.72mm |
| Merk | Piper Cams |