| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 282deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2200-6800rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.57mm |
| TDC inlaathoogte | 1.83mm |
| Timing Uitlaat | 64 – 28deg |
| Timing Inlaat | 33 – 69deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.24mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 10.57mm |
| Merk | Piper Cams |