| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 3000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.90mm |
| TDC inlaathoogte | 1.90mm |
| Timing Uitlaat | 58 – 26deg |
| Timing Inlaat | 26 – 58deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.16mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.16mm |
| Merk | Piper Cams |