| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 304deg |
| Volledige uitlaatlift | 105deg |
| Volledige inlaatlift | 103deg |
| Power Band | 3000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.66mm |
| TDC inlaathoogte | 4.62mm |
| Timing Uitlaat | 75 – 45deg |
| Timing Inlaat | 49 – 75deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.67mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.79mm |
| Merk | Piper Cams |