| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 244deg |
| Duur Opname | 256deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 129deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.89mm |
| TDC inlaathoogte | 0.10mm |
| Timing Uitlaat | 46 – 18deg |
| Timing Inlaat | -1 – 77deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.356mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.53mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 9.60mm |
| Merk | Piper Cams |