| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | 288deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.47mm |
| TDC inlaathoogte | 1.93mm |
| Timing Uitlaat | 62 – 22deg |
| Timing Inlaat | 34 – 74deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.05mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.33mm |
| Merk | Piper Cams |