| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 2000-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.80mm |
| TDC inlaathoogte | 3.08mm |
| Timing Uitlaat | 66 – 34deg |
| Timing Inlaat | 36 – 64deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.69mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 10.74mm |
| Merk | Piper Cams |