| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 248deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.61mm |
| TDC inlaathoogte | 2.08mm |
| Timing Uitlaat | 54 – 14deg |
| Timing Inlaat | 26 – 66deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.72mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 9.35mm |
| Merk | Piper Cams |