| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 284deg |
| Duur Opname | 288deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 3800-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.78mm |
| TDC inlaathoogte | 3.73mm |
| Timing Uitlaat | 64 – 40deg |
| Timing Inlaat | 42 – 66deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.19mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.69mm |
| Merk | Piper Cams |