| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 298deg |
| Duur Opname | 298deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 3000-7900rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 75 – 43deg |
| Timing Inlaat | 43 – 75deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.45mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 12.45mm |
| Merk | Piper Cams |