| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 270deg |
| Duur Opname | 270deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1200-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.78mm |
| TDC inlaathoogte | 1.78mm |
| Timing Uitlaat | 65 – 25deg |
| Timing Inlaat | 25 – 65deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.17mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.17mm |
| Merk | Piper Cams |