| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 250deg |
| Duur Opname | 276deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.56mm |
| TDC inlaathoogte | 1.80mm |
| Timing Uitlaat | 57 – 13deg |
| Timing Inlaat | 26 – 70deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.45mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 11.00mm |
| Merk | Piper Cams |