| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 250deg |
| Duur Opname | 270deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 1000-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.56mm |
| TDC inlaathoogte | 1.35mm |
| Timing Uitlaat | 57 – 13deg |
| Timing Inlaat | 23 – 67deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.00mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 10.40mm |
| Merk | Piper Cams |