| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige uitlaatlift | 107deg |
| Volledige inlaatlift | 107deg |
| Power Band | 2500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 78 – 42deg |
| Timing Inlaat | 44 – 76deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.87mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 10.92mm |
| Merk | Piper Cams |