| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 288deg |
| Duur Opname | 288deg |
| Volledige inlaatlift | 98deg |
| Power Band | 2500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.06mm |
| TDC inlaathoogte | 2.77mm |
| Timing Uitlaat | 66 – 42deg |
| Timing Inlaat | 46 – 62deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.43mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.13mm |
| Klepinlaatspeling | 0.43mm |
| Klep inlaathoogte | 9.13mm |
| Merk | Piper Cams |