| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 278deg |
| Duur Opname | 278deg |
| Volledige uitlaatlift | 107deg |
| Volledige inlaatlift | 107deg |
| Power Band | 2000-6750rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.46mm |
| TDC inlaathoogte | 2.46mm |
| Timing Uitlaat | 66 – 32deg |
| Timing Inlaat | 32 – 66deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.30mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 11.30mm |
| Merk | Piper Cams |