| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 256deg |
| Duur Opname | 256deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.63mm |
| TDC inlaathoogte | 1.68mm |
| Timing Uitlaat | 52 – 24deg |
| Timing Inlaat | 24 – 52deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.25mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 9.30mm |
| Merk | Piper Cams |