| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 320deg |
| Duur Opname | 320deg |
| Volledige uitlaatlift | 103deg |
| Volledige inlaatlift | 103deg |
| Power Band | 4000-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.04mm |
| TDC inlaathoogte | 4.04mm |
| Timing Uitlaat | 83 – 57deg |
| Timing Inlaat | 57 – 83deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.67mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 10.67mm |
| Merk | Piper Cams |