| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.27mm |
| TDC inlaathoogte | 1.65mm |
| Timing Uitlaat | 65 – 27deg |
| Timing Inlaat | 32 – 60deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.89mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 8.76mm |
| Merk | Piper Cams |