| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 296deg |
| Duur Opname | 296deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.63mm |
| TDC inlaathoogte | 3.68mm |
| Timing Uitlaat | 72 – 44deg |
| Timing Inlaat | 44 – 72deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.457mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.03mm |
| Klepinlaatspeling | 0.406mm |
| Klep inlaathoogte | 12.08mm |
| Merk | Piper Cams |