| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 290deg |
| Duur Opname | 290deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2500-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.95mm |
| TDC inlaathoogte | 4.00mm |
| Timing Uitlaat | 71 – 39deg |
| Timing Inlaat | 39 – 71deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.08mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.13mm |
| Merk | Piper Cams |