
€30.26
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530943 |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.650 / 0.845in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 175lb |
| Maximaal binden | 1.190in |
| Max. lift | 0.550in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 425in |
| Buitendiameter Buiten | 1.055 / 1.250in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 436lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |