| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.635in |
| Binnendiameter Midden | 0.871in |
| Binnendiameter Buiten | 1.195in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.100in |
| Geïnstalleerde belasting | 332lb |
| Maximaal binden | 1.130in |
| Max. lift | 0.900in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 950in |
| Buitendiameter Buiten | 1.645in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 687lb/in |
| pa_type | Triple |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531872 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 93,00mm |
| Lengte verpakking | 393,00mm |
| Gewicht verpakking | 3182.00g |
| Verpakking Breedte | 341,00mm |