
€469.20
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.812in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.136in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.900in |
| Geïnstalleerde belasting | 240lb |
| Maximaal binden | 1.130in |
| Max. lift | 0.700in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 625in |
| Buitendiameter Buiten | 1.550in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 550lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531827 |
| Hoogte verpakking | 92,00mm |
| Lengte verpakking | 388,00mm |
| Gewicht verpakking | 2424.00g |
| Verpakking Breedte | 338,00mm |