
€496.27
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.731in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.125in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.950in |
| Geïnstalleerde belasting | 200lb |
| Maximaal binden | 1.130in |
| Max. lift | 0.700in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 550in |
| Buitendiameter Buiten | 1.539in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 500lb/in |
| pa_type | Dual w/Damper |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531704 |
| Hoogte verpakking | 91,00mm |
| Lengte verpakking | 393,00mm |
| Gewicht verpakking | 2624.00g |
| Verpakking Breedte | 108,00mm |