
€48.56
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.630in |
| Binnendiameter Midden | 0.879in |
| Binnendiameter Buiten | 1.240in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.550in |
| Geïnstalleerde belasting | 450lb |
| Maximaal binden | 1.180in |
| Max. lift | 1.300in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 1675in |
| Buitendiameter Buiten | 1.750in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 942lb/in |
| pa_type | Triple |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564530783 |