
€306.78
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.754in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.140in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.900in |
| Geïnstalleerde belasting | 144lb |
| Maximaal binden | 1.125in |
| Max. lift | 0.650in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 403in |
| Buitendiameter Buiten | 1.540in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 431lb/in |
| pa_type | Dual w/Damper |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532626 |
| Hoogte verpakking | 91,00mm |
| Lengte verpakking | 389,00mm |
| Gewicht verpakking | 2626.00g |
| Verpakking Breedte | 354,00mm |