| Gewicht | 37.00 kg |
|---|---|
| Type materiaal | 4340 Billet Lightweight Crankshaft |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298072654 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 241,30mm |
| Lengte verpakking | 787,40mm |
| Gewicht verpakking | 17690.01g |
| Verpakking Breedte | 222,25mm |