
€291.88
| Gewicht | 0.395 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 102.00mm |
| Boring - Overmaat | +5.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 654cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564188472 |
| Hoogte verpakking | 96,00mm |
| Lengte verpakking | 151,00mm |
| Gewicht verpakking | 732.00g |
| Verpakking Breedte | 141,00mm |