
€281.65
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564019387 |
| Hoogte verpakking | 170,00mm |
| Lengte verpakking | 171,00mm |
| Gewicht verpakking | 544.00g |
| Verpakking Breedte | 161,00mm |
| Boring - Standaard | 79.00mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.5 |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-MAT-000 |
| Piston Ring Part # | JE-XG8100 |
| Piston Pin Part # | JE-748-2250-12-TSC |
| Circlip Part # | JE-748-050-MW |