| Gewicht | 0.19 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Type rand | Sharp |
| Lengte | 2.930in |
| Type materiaal | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Buitendiameter | .990in |
| Buitendiameter Alt | 25.1460mm |
| Serie | 93 Series |
| Wanddikte | 0.200in |
| Wand Type | Straight |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564006752 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 34,00mm |
| Lengte verpakking | 104,00mm |
| Gewicht verpakking | 186.00g |
| Verpakking Breedte | 48,00mm |