| Gewicht | 0.046 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 13.00mm |
| Lengte | 53.50mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 18.00mm |
| Wand Type | Taper |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564121929 |
| Hoogte verpakking | 26,00mm |
| Lengte verpakking | 78,00mm |
| Gewicht verpakking | 58.00g |
| Verpakking Breedte | 28,00mm |